O firmie

Doskonałość osiąga się nie wtedy, kiedy nie można już nic dodać, ale kiedy nie można nic ująć.

Antoine de Saint-Exupéry

Tworząc studio dekoracji wnętrz MOORE w Lublinie powołaliśmy do życia markę, której sami szukaliśmy. To miejsce, gdzie spotykają się elegancja, nowoczesne rozwiązania, bezkompromisowe wzornic-two i pasja tworzenia. Dajemy odpowiedzi na obowiązujące trendy, wsłuchując się uważnie w potrzeby naszych klientów. W efekcie dostarczamy Ci wszystko czego potrzebujesz, by żyć pięknie i praktycznie.

Oto dlaczego warto nam zaufać:

Zaangażowanie

Ponieważ samo doradztwo to dziś za mało, by dostarczyć Ci pełnej wiedzy na temat możliwości aranżacji. Każda Twoje inwestycja jest dla nas ekscytującym wyzwaniem, któremu chcemy sprostać i mamy ku temu odpowiednie warunki.

Doświadczenie

Mówią, że doświadczenie to podstawa, my natomiast wolimy stawiać na równowagę. W naszym zespole łączymy wiedzę i wieloletnią pracę z klientem oraz innowacyjne podejście. MOORE to studio, w którym fundamentalne wartości spotykają się z nowoczesnym podejściem i otwartością na to, co nowe.

Kreatywność

Nieszablonowe podejście do kwestii designu godzimy ze sprawdzonymi materiałami od zaufanych dostawców. Jesteśmy kreatywnie pozytywni – każdy nasz projekt traktujemy indywidualnie i szukamy okazji do tego, by stworzyć wyróżniające się wnętrze.

POROZMAWIAJ Z NAMI
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.